Joomla! w teorii

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do systemu Joomla przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Joomla! to system do łatwego tworzenia i obsługi dynamicznych witryn www. Jeśli zamierzasz stworzyć stronę internetową to jest on właśnie dla Ciebie. Jako Opolski Serwis Systemów Joomla! wykonamy dla Ciebie nową stronę.

Joomla! służy ludziom na całym świecie do przeróżnych zastosowań - od prostych, ale efektownych osobistych stron internetowych po rozbudowane kompleksowe aplikacje korporacyjne.

Za pomocą Joomla! można prowadzić:

  • strony osobiste i ośrodki społeczności,
  • internetowe wydania gazet i magazynów informacyjnych,
  • serwisy reklamowe, ogłoszeniowe, promocyjne
  • sklepy internetowe, agencje nieruchomości, sprzedaż lub rezerwację usług,
  • portale tematyczne, naukowe i hobbistyczne,
  • witryny rządowe lub urzędowe,
  • strony szkół, uczelni i kościołów,
  • strony klubów i organizacji niedochodowych,
  • biblioteki, galerie, zbiory dokumentów,
  • e-learning - naukę, kursy, szkolenia na odległość.

Możliwości są wręcz nieograniczone, a Opolski Serwis Systemów Joomla! stworzy dla Ciebie witrynę jaką sobie wymarzysz.

Joomla! jest dla każdego – dla osób doświadczonych i niedoświadczonych, dla początkujących projektantów i dla wytrawnych profesjonalistów. Każdy może w Joomla! stworzyć bogatą w treści, atrakcyjną, nowoczesną witrynę internetową, wizytówkę lub serwis. 

Gwarancji rozwoju Joomla! w przyszłości jest wiele. Po pierwsze - tradycja: korzenie Joomla! sięgają początku XXI wieku. Po drugie - ogromna społeczność, wśród nich rzesza utalentowanych programistów z całego świata wspomagających rozwój Joomla! Po trzecie - miejsce w ruchu wolnego oprogramowania: Joomla! jest w gronie jego liderów obok takich projektów jak Linux, PHP, Apache, MySQL, Firefox, SugarCRM czy Wiki. Po czwarte - nagrody: od wielu lata Joomla! niezmiennie plasuje się na najwyższych miejscach w konkursach na najlepsze projekty wolnego oprogramowania.

Lista firm, organizacji i instytucji używających Joomla jest bardzo długa. System jest używany przez instytucje publiczne, firmy oraz osoby prywatne. 

Joomla pobierany jest na całym świecie średnio co 2,5 sekundy!

Mamy 13 lat doświadczenia, w czasie którym zrealizowaliśmy projekty ponad 600 klientów. Jako Opolski Serwis Systemów Joomla! zajmujemy się kompleksowo tworzeniem stron internetowych dla firm, instytucji i osób prywatnych. W naszej ofercie na stronie LinkNet.pl znajdą Państwo również szeroki zakres obsługi informatycznej.